Reklama
Reklama

Od poniedziałku kolejny etap remontu na Garbarach. Duże zmiany!

fot. ZDM

Prace będą prowadzone na odcinku pomiędzy ulicami Wielką i Estkowskiego.

Co się zmieni? - Zamknięty zostanie wyjazd z ulicy Wielkiej w Garbary oraz prawy pas ulicy Garbary na odcinku od Wielkiej w kierunku Estkowskiego do wysokości posesji nr 78 (ok. 50 m za Szyperską). Utrzymany zostanie wjazd i wyjazd w ulicę Szyperską. Przystanek autobusowy na ulicy Garbary zostanie przeniesiony przed Wielką - informuje Zarząd Dróg Miejskich. - Na Mostowej objazd zamkniętego wyjazdu ulicy Wielkiej w kierunku północnym zostanie poprowadzony przez Groblę (jednokierunkowa w stronę Garbar) i Garbary (dwukierunkowa od Grobli do Estkowskiego).

Dodatkowo z ulicy Mostowej w kierunku północnym skręcimy jedynie w prawo, w ulicę Ewangelicką i plac Międzymoście. - Dalszy ciąg ul. Mostowej będzie jednokierunkowy w przeciwnym kierunku. Objazd na południe od strony ul. Wielkiej zostanie poprowadzony Mostową i Groblą. Na Mostowej od Wielkiej do Woźnej kierunek ruchu zostanie odwrócony, a dalej do ulicy Grobla będzie ona dwukierunkowa.

Prace mają potrwać do 5 kwietnia. Równocześnie ZDM przypomina, że na remontowanym odcinku obowiązuje zakaz parkowania. Pozostawione tu auta będą odholowywane.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia! Również dla Poznania
3℃
-1℃
Poziom opadów:
4.9 mm
Wiatr do:
37 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro