Reklama
Reklama

13. PKO Poznań Półmaraton przełożony na 2021 rok! Wyjaśniamy jak odzyskać opłatę startową

13. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się dopiero 18 kwietnia 2021 roku.

Pierwotnie imprezę zaplanowano na 5 kwietnia, jednak jej organizacja okazała się niemożliwa ze względu na pandemię koronawirusa. Rozważano przeniesienie półmaratonu na weekend 17-18 października, na przeszkodzie stanął jednak kalendarz biegowy.

Wiosenne last minute dla twojej skóry! Zabiegi DERMALOGICA oraz peelingi PEEL MISSION w promocyjnej cenie -15%. Rezerwacja Tel. 607 608 867-> online www.wonderland.pl
REKLAMA

- Ze względu na odbywające się w ww. weekend imprezy: 21. PKO Poznań Maraton, Mistrzostwa Świata w Półmaratonie w Gdyni oraz Półmaraton Królewski w Krakowie nie zdecydowaliśmy się na taki krok, by nie zmuszać biegaczy do wyboru pomiędzy tymi prestiżowymi imprezami biegowymi. Kolejnym ważnym powodem, który wpłynął na odstąpienie od organizacji Półmaratonu w terminie 17-18.października 2020, były prośby wielu biegaczy, które docierały do nas poprzez social media, maile oraz telefony, by właśnie nie organizować Półmaratonu w ww. terminie. Nasze biegi organizujemy dla zawodników, których głos jest dla nas ważny i zawsze, gdy to możliwe, bierzemy go pod uwagę, ponieważ każdy z biegaczy jest nieodłączną częścią Poznań Półmaratonu i Poznań Maratonu - tłumaczy Monika Prendke z POSiR.

W pierwszej kolejności (od 27.03.2020 r.) zwrot opłat startowych otrzymają osoby, które uiściły opłatę poprzez system płatności PayU oraz w formie "kup na prezent". W dalszej kolejności (do 30.04.2020 r.) zwrot opłat otrzymają osoby, które uiściły opłatę bezpośrednio na konto organizatora.

Osoby, które wniosły opłatę w formie: przelewu zbiorczego, przelewu indywidualnego, wpłaty za pośrednictwem poczty, wpłaty gotówki dokonanej w siedzibie POSiR oraz nabyły pakiet startowy poprzez opcję "przekaż numer" proszone są o przesłanie na adres e-mail: [email protected] numeru zgłoszenia, numeru startowego i numeru konta bankowego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW! Obowiązuje do środy
10℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro