Reklama
Reklama

Brakuje noclegów

fot. KWP w Poznaniu
fot. KWP w Poznaniu

Miasto rozpoczyna "polowanie" na noclegi dla gości gości grudniowej Konferencji Klimatycznej. Nadal brakuje co najmniej dwóch tysięcy miejsc. Dla poznaniaków oznacza to szansę na zarobienie nawet kilkuset euro.

Niemal wszystkie hotelowe miejsca w Poznaniu są zajęte od pierwszego do dwunastego grudnia. Miasto zapewni w nich gościom konferencji klimatycznej sześć tysięcy trzysta noclegów. Problem w tym, że gości może być nawet więcej niż 10 tysięcy. Dlatego miasto szuka teraz prywatnych pokoi.

Podczas dwunastu dni konferencji podobno można dobrze zarobić na wynajęciu pokoju. Oprócz noclegów gościom trzeba jednak zapewnić śniadanie i utrzymanie porządku w pokojach. Osoby, które chciałyby wynająć kwaterę mogą wypełnić odpowiedni formularz na stronie www.wtc-poznan.com.pl iopisać w nim dokładnie warunki, jakie można zapewnić gościom.

Organizatorzy zakwaterowania gości grudniowej Konferencji Klimatycznej zapewniają, że znaleźli już osiem tysięcy noclegów. Niektórzy goście będą nocować w pokojach akademickich.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Ulewa i wichura w Wielkopolsce. Woda wdarła się do szpitala
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro