Reklama
Reklama

Zamieszkaj na wyspie

Nadrzeczna zieleń, bliskość przyrody, chwile relaksu na łonie natury... Kiedy dla jednych to marzenie, innych kusi bogactwo wielkomiejskiego życia. A co jeśli tętniący życiem rytm miasta i naturalną harmonię można połączyć w jednym miejscu? Dokładniej w kameralnej rezydencji na jedynej w Poznaniu wyspie...

Lokalizacja to bardzo ważny aspekt, który często decyduje o wyborze wymarzonego mieszkania. Nie przez przypadek Ostrów Tumski, jedyna poznańska wyspa, został wybrany pod nową inwestycję dewelopera Dom-Eko. Dobra komunikacja z głównymi punktami Poznania, takimi jak Stare Miasto, Rondo Śródka czy Malta oraz połączenie wyspy z lądem trzema mostami otwiera morze możliwości bogatego życia towarzyskiego. Mimo bliskości centrum, Tumsky Residence oddzielony jest od zgiełku miasta, przez co oferuje mieszkańcom idealne warunki na odpoczynek wśród zieleni.

Wszystko w zasięgu ręki

Przy ul. Zagórze 9 powstaje kameralna rezydencja o nowoczesnej architekturze, wykończona elegancką czerwoną cegłą. Tumsky Residence to nie tylko doskonała lokalizacja - to także 44 komfortowe mieszkania. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru kawalerki i lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Na ostatnich piętrach zaprojektowano przestronne, ponad stumetrowe apartamenty z imponującymi przeszkleniami oraz widokiem na piękną panoramę terenów rzecznych. Wysokie mieszkania wyróżnia duża ilość naturalnego światła, które wpada przez drewniane okna, imponujące przeszklenia i lukarny. Przytulne loggie przywodzą na myśl nadmorski klimat i zapewniają codzienny relaks w domowym zaciszu.

Projekt inwestycji Tumsky Residence to także bogaty pakiet ciekawych rozwiązań, zwiększających komfort mieszkania. Przy budowie nieruchomości deweloper stawia wyłącznie na naturalne materiały budowlane i wykończeniowe wysokiej jakości. To one są gwarantem wysokiego komfortu termicznego. Nowoczesne windy połączą część mieszkalną rezydencji z podziemną halą garażową, gdzie miłośnicy eko-rozwiązań znajdą stacje ładowania aut elektrycznych oraz praktyczne stojaki rowerowe.

Tumsky Residence - here is flow

Jedyna w Poznaniu wyspa na rzece Warta to coś więcej niż wyjątkowe miejsce do życia. W samym sercu miasta powstaje prestiżowa rezydencja z komfortowymi mieszkaniami. Nowoczesny, tętniący życiem rytm miasta połączony z naturalną harmonią jest na wyciągnięcie ręki - takie są właśnie uroki mieszkania na wyspie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
10.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro