Reklama
Reklama

Szaleniec wtargnął z siekierą w ręku do 3 sklepów w Mosinie. Ranił 3 osoby

fot. Policja
fot. Policja

W nocy ze środy na czwartek policjanci interweniowali w Mosinie.

Wszystko rozegrało się około północy. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika za pośrednictwem naszego Facebooka. Potwierdziło ją biuro prasowe wielkopolskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Mężczyzna wtargnął z siekierą w ręku do dwóch sklepów i ranił w sumie trzy osoby. Następnie skrył się w jednym z domów. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy z grupy realizacyjnej, którzy dokonali zatrzymania - powiedział nam mł. insp. Andrzej Borowiak.

Czynności w tej sprawie trwają. Policja nie udziela na razie szczegółowych informacji.

 • Aktualizacja
  czwartek, 5.03.2020 r., godz. 08.39
  Aktualizacja
  czwartek, 5.03.2020 r., godz. 08.39
  Z najnowszych informacji wynika, że mężczyzna napadł na 3 sklepy. Po zdarzeniach uciekał rowerem, a następnie skradzionym autem. Po rozbiciu samochodu wtargnął na strych przypadkowego domu i zabarykadował się. Policjanci otoczyli budynek i ewakuowali mieszkańców, a zatrzymania dokonali wezwani na miejsce funkcjonariusze grupy realizacyjnej KMP Poznań.
 • Aktualizacja
  czwartek, 5.03.2020 r., godz. 13.13
  Aktualizacja
  czwartek, 5.03.2020 r., godz. 13.13
  Zatrzymany to 29-latek, już wcześniej notowany za różnego rodzaju przestępstwa. W chwili zatrzymania był trzeźwy, niezależnie od tego została mu pobrana krew do badań. Mężczyzna przebywa obecnie w policyjnym areszcie i czeka na przedstawienie zarzutów. O ich treści ostatecznie zadecyduje prokurator po analizie zebranych dowodów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
99.05 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro