Reklama
Reklama

Rusza kolejny etap remontu nawierzchni na ul. Garbary. Będą utrudnienia!

fot. ZDM

Od poniedziałku prace będą prowadzone na prawym pasie od skrzyżowania z ul. Małe Garbary do ul. Wielkiej.

W związku z pracami od 2 do 6 marca, wyłączony z ruchu będzie prawy pas ulicy na odcinku od przystanku autobusowego Małe Garbary (na ul. Garbary) do skrzyżowania z ul. Wielką.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Na czas prac zamknięty zostanie wjazd i wyjazd z ul. Dominikańskiej; dojazd do ul. Dominikańskiej możliwy będzie ul. Wielką i Szewską, a wyjazd - ul. Szewską, Stawną, Wroniecką, Masztalarską i 23 Lutego. Zwężony, ale przejezdny zostanie wjazd z ul. Garbary w ul. Wielką. Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h. Utrzymany zostanie ruch pieszych chodnikami - informuje ZDM.

Ponadto, jak zapowiada ZDM w kolejną sobotę 7 marca br. wyłączony z ruchu zostanie prawoskręt z ul. Małe Garbary w ul. Garbary. Objazd wyznaczono ul. Estkowskiego, Chwaliszewo i Wielką.

Jest to kolejny etap prac prowadzących do wyznaczenia busapasa na ul. Garbary. W kolejnych prowadzone będzie wymiana nawierzchnia na tej ulicy oraz dobudowany trzeci pas ruchu na ul. Jana Pawła II (od rejonu ronda Śródka) w kierunku ul. Berdychowo - dodaje ZDM.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
20.17 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro