Reklama
Reklama

Termy Maltańskie na 7 tygodni zamykają aquapark. Będzie promocja na sauny

fot. archiwum WTK

Przed nami ostatni weekend poznańskiego aquaparku w dotychczasowym kształcie.

Już miesiąc temu pisaliśmy o planowanej zmianie aranżacji w aquaparku na terenie Term Maltańskich. W związku z inwestycją aquapark będzie nieczynny już od najbliższego poniedziałku, 2 marca. Przez 7 tygodni, do 18 kwietnia, sporo się tu wydarzy. Zniknie statek piracki. W jego miejscu ma się natomiast pojawić wodny plac zabaw wyposażony m.in. w armatki, grzybki wodne i wodny labirynt. Statek ma zostać wyniesiony poza budynek, na teren plaży zewnętrznej. W obiekcie zostanie zamontowany "wulkan" ze sztucznej żywicy o powierzchni 300 metrów kwadratowych.

- Zamknięta będzie jedynie strefa Aquaparku. Pozostałe strefy tj. Baseny Sportowe, Świat Saun oraz SPA 1306 pozostaną czynne, a w ich funkcjonowaniu nie będzie żadnych zmian. Według harmonogramu odbywać się będą również zajęcia dla dzieci i nauki pływania prowadzone w basenie rozgrzewkowym - zapewniają Termy Maltańskie.

Na czas prowadzenia inwestycji, a więc na 7 tygodni, kompleks wprowadza promocję dla użytkowników saun. Do biletu jednogodzinnego do Świata Saun doliczane będzie dodatkowe 15 minut, do biletu 2-godzinnego dodatkowe 30 minut, a do biletu 3-godzinnego dodatkowa godzina.

Aquapark w nowym kształcie ma zostać otwarty 18 kwietnia, a więc tydzień po Wielkanocy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
11.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro