Reklama
Reklama

W Wydziale Komunikacji bez zmian: kolejka zaczyna się przed budynkiem

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Przed Wydziałem Komunikacji przy ulicy Gronowej o 7.30 stała długa kolejka oczekujących na załatwienie sprawy.

O problemie gigantycznych kolejek pisaliśmy już na początku lutego. Urzędnicy zapewniają, że robią, co mogą, by rozładować kolejki, ale nie jest to proste. Kolejki są wynikiem zmiany przepisów. Obecnie za niedopełnienie obowiązku rejestracji pojazdu lub zawiadomienia o jego zbyciu czy nabyciu w ciągu 30 dni można dostać karę w wysokości 1000 złotych. - Pomimo tego, że sankcja obejmuje wyłącznie transakcje zawarte od 1 stycznia 2020 roku właściciele pojazdów postanowili wyprostować swoje sprawy i w tym celu licznie udali się do Urzędu Miasta Poznania - tłumaczył nam na początku lutego Michał Mieloch, zastępca dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych.

W przypadku spraw do załatwienia w Wydziale Komunikacji można udać się nie tylko do urzędu przy ulicy Gronowej, ale też przy ulicy Libelta oraz 28 Czerwca 1956.

  • Aktualizacja
    czwartek, 27.02.2020 r., godz. 13.18
    Aktualizacja
    czwartek, 27.02.2020 r., godz. 13.18
    Urzędnicy apelują, by sprawy komunikacyjne załatwiać również w godzinach popołudniowych. Wówczas kolejki są zdecydowanie krótsze i można bardzo sprawnie załatwić swoją sprawę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Pogoda wciąż może być niebezpieczna. Oto najnowsze informacje!
22℃
13℃
Poziom opadów:
4.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.29 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro