Reklama
Reklama

Galeria Malta rozdaje walentynkowe upominki!

W sobotę, 15 lutego klienci poznańskiej galerii będą mieli okazję robiąc zakupy zdobyć dla swojej drugiej połówki wyjątkową poduszkę z wybranym motywem walentynkowym.

Galeria Malta wychodzi naprzeciw wszystkim zapominalskim oraz tym, którzy lubią świętować dłużej. W sobotę, 15 lutego na klientów Galerii Malta będą czekały specjalne walentynkowe gadżety. Tego dnia, w zamian za dokonanie zakupów w sklepach na terenie centrum handlowego za minimum 150 zł (łącząc maksymalnie dwa paragony) oraz założenie konta lojalnościowego Malta Club w aplikacji Goodie, będzie można odebrać walentynkową poduszkę. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli dzień wcześniej zadbać o upominek dla ukochanej osoby.
Dla wszystkich chętnych, którzy wezmą udział w akcji, przygotowanych zostało 10 rodzajów poduszek, aby każdy mógł trafić w gust swojej walentynki. Łącznie na klientów Galerii Malta będzie czekać aż 150 walentynkowych upominków. Stanowisko promocyjne znajdzie się na parterze galerii, w pobliżu fontanny i będzie czynne od godziny 11:00 do 18:00.
Warto przypomnieć, że do 8 marca na terenie Galerii Malta czynne są dwie niezwykłe wystawy: "Zatorland" z dinozaurami rzeczywistych rozmiarów oraz "Fabryka Iluzji". Pierwsza z nich to interaktywna ekspozycja 22 modeli prehistorycznych gadów oryginalnej wielkości, druga zaś zawiera eksponaty wyjaśniające niezwykłe zjawiska z dziedziny optyki, fizyki i chemii.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
-1℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
17.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro