Reklama
Reklama

Dani Ramirez wzmocnił Kolejorza, a jego żona poznańskie WAGs

fot. instagram.com/p/BykpaoVIKjX/

Dani Ramirez w ubiegłym tygodniu został piłkarzem Lecha Poznań.

Pozyskanie Hiszpania powinno być sporym wzmocnieniem Kolejorza. Razem z piłkarzem do stolicy Wielkopolski przeprowadzi się zapewne jego żona, Paula.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Kilka miesięcy temu na łamach "Przeglądu Sportowego" piłkarz opowiadał, że poznał swoją wybrankę na portalu społecznościowym. Jakiś czas później para stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz Paula towarzyszy mężowi podczas robienia kariery w Polsce. Ramirez w Łodzi znany był z dojeżdżania na treningi tramwajem. Na razie nie wiadomo czy w Poznaniu również spodoba mu się ten środek lokomocji, ale Lech wykorzystał już dość nietypowe - jak na piłkarza - zachowanie Hiszpania, kręcąc krótki film reklamowy przed meczem z Rakowem Częstochowa. W produkcji wystąpiła również żona zawodnika.

WAGs to akronim od angielskich słów "Wives and Girlfriends" (żony i dziewczyny). Po raz pierwszy użyto go na łamach brytyjskiej prasy bulwarowej. Obecnie używa się go na całym świecie mówiąc o partnerach piłkarzy.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro