Reklama
Reklama

Od 5 lat poszukiwano go trzema listami gończymi. Uciekając przed policjantami wyskoczył przez okno

fot. Policja

Policjanci zatrzymali mieszkańca Ostrzeszowa.

Mężczyzna od 2015 roku był poszukiwany na podstawie trzech listów gończych. 2 lutego ostrzeszowscy funkcjonariusze otrzymali informację, że może on przebywać na jednym z osiedli tego miasta.

- Podczas wykonywania przez funkcjonariuszy czynności służbowych pod sprawdzanym adresem, rozpytania członków rodziny, którzy zaprzeczali, by poszukiwany przebywał pod wskazanym adresem, okazało się, że wymieniony chcąc uniknąć zatrzymania w mieszkaniu, wyskoczył przez okno. Po krótkim pieszym pościgu udaremniono dalsza ucieczkę mężczyźnie, został on zatrzymany przez policjantów - relacjonowała komisarz Ewa Jakubowska.

Mężczyzna po zatrzymaniu skarżył się na ból nogi. Skierowano go do szpitala w Ostrzeszowie, celem wykonania badań, a następnie do Ostrowa Wielkopolskiego na dalszą diagnostykę. Poszukiwany doznał obrażeń, które nie zagrażają życiu.

Zatrzymany mężczyzna to 32 letni mieszkaniec Ostrzeszowa. Notowany i karany za przestępstwa takie jak kradzieże, kradzieże z włamaniem, niszczenie cudzego mienia, przywłaszczenia, naruszenie czynności narządów ciała innej osoby i rozboje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami ekstremalnie niebezpieczny piątek. IMGW wydał ostrzeżenie najwyższego stopnia przed burzami
33℃
18℃
Poziom opadów:
12.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
28.74 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro