Reklama
Reklama

DHL rozdaje kody rabatowe

Ponieważ ceny wysyłki paczek przez polską pocztę wciąż rosną, coraz więcej osób korzysta z usług kurierskich. Ludzie często decydują się na kuriera, gdy robią zakupy przez internet. A może warto wziąć go pod uwagę także wtedy, gdy chce się wysłać przesyłkę do kogoś? Wbrew pozorom, bardzo łatwo można wysłać paczkę w kilka minut, gdyż przyjazna strona internetowa prowadzi użytkownika krok po kroku przez całą procedurę. Tym bardziej teraz kiedy DHL rozdaje w portalu kody.pl kody rabatowe dające zniżkę nawet 20%! Jak wygląda wysyłka paczki przez DHL online?

Gdy nadaje się przesyłkę, strona internetowa https://dhl24.com.pl/dlaciebie prosi użytkownika o podanie adresu nadawcy i odbiorcy. Program rozpoznaje wprowadzone zwroty i podpowiada nazwę ulicy lub miasta, co jeszcze bardziej ułatwia cały proces.

Po kliknięciu przycisku nadawcę czeka następny krok, czyli wybór odpowiedniego rozmiaru nadawanej przesyłki. Warto przy tym zwrócić uwagę na limity wagowe w poszczególnych kategoriach rozmiaru, oraz dozwolony kształt paczki. Od tego, w jakiej kategorii znajdzie się dana paczka oraz dokąd będzie wysłana, zależy cena usługi. DHL obsługuje również przesyłki międzynarodowe, ale nadając paczkę za granicę trzeba się liczyć z tym, że koszt wysyłki będzie wyższy.

Następny krok to wybór ewentualnych usług dodatkowych związanych z przesyłką danej paczki. Firma DHL pozwala nadawcy m. in. na podanie informacji o tym, kto płaci za wysyłkę paczki oraz ubezpieczenie jej na wybraną kwotę. Można także zdecydować się na wysłanie paczki pobraniowej, czyli takiej, za którą płaci się kurierowi przy odbiorze.

Firma oferuje również wysyłkę ekspresową, tak, aby paczka dotarła do odbiorcy już kolejnego dnia przed południem. Za dodatkową opłatą można także zamówić wizytę kuriera po godzinie 18, tak, aby odbiorca zdążył wrócić z pracy do domu.

Po wyborze wszystkich parametrów paczki trzeba podać dokładne dane nadawcy i odbiorcy. Tak więc adresy obu stron usługi należy uzupełnić o imiona i nazwiska, telefony komórkowe oraz e-maile. Należy również wskazać, czy paczkę nada się osobiście w najbliższej placówce DHL, czy też zamówi się za dodatkową opłatą jej odbiór z rąk własnych przez kuriera. Trzeba także podać sposób odbioru przesyłki przez odbiorcę, który może podjąć ją osobiście w punkcie, albo skorzystać z dowozu kurierskiego.

Na kolejnej stronie zamawiający zobaczy ostateczną cenę wysyłki swojej paczki na formularzu potwierdzenia wyboru i zamówienia usługi. Aby potwierdzić zamówienie, należy zaakceptować regulamin oferowanej usługi oraz płatności internetowych. Można również zgodzić się na otrzymywanie wiadomości promocyjnych na e-mail lub telefonicznie. Formularz pozwala również na podanie kodu rabatowego z czego warto skorzystać! Ceny usług kurierskich DHL po wprowadzeniu kodu rabatowego są wyjątkowo niskie! Kody rabatowe dające zniżkę nawet -20% do DHL są dostępne na stronie https://www.kody.pl/dhl

Po potwierdzeniu zamówienia trzeba je opłacić przelewem lub inną formą płatności, przygotować paczkę, ewentualnie nakleić na nią etykietkę wydrukowaną ze strony DHL lub nie (w zależności od wybranej opcji), oraz zanieść ją do punktu kurierskiego lub poczekać na zamówionego kuriera, który odbierze paczkę od nadawcy w podanych godzinach. Gotowe!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.62 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro