Reklama
Reklama

Wielka kolejka do Wydziału Komunikacji już o 7.00 rano. "Życzę wszystkim cierpliwości"

fot. Adam

Niestety, sytuacja w Wydziale Komunikacji się nie poprawia.

- Dzisiejszy poranek przed Wydziałem Komunikacji ul. Gronowa godz 7:15. Życzę wszystkim cierpliwości - napisał do nas czytelnik Adam. Na zdjęciu widać, że w kolejce do urzędu stoi kilkadziesiąt osób.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

O problemie gigantycznych kolejek pisaliśmy już w poniedziałek i sytuacja niestety się nie zmienia. Urzędnicy zapewniają, że robią, co mogą, by rozładować kolejki, ale nie jest to proste. Kolejki są wynikiem zmiany przepisów. Obecnie za niedopełnienie obowiązku rejestracji pojazdów lub zawiadomienia o jego zbyciu czy nabyciu w ciągu 30 dni można dostać karę w wysokości 1000 złotych. - Pomimo tego, że sankcja obejmuje wyłącznie transakcje zawarte od 1 stycznia 2020 roku właściciele pojazdów postanowili wyprostować swoje sprawy i w tym celu licznie udali się do Urzędu Miasta Poznania - tłumaczył nam w poniedziałek Michał Mieloch, zastępca dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych.

W przypadku spraw do załatwienia w Wydziale Komunikacji można udać się nie tylko do urzędu przy ulicy Gronowej, ale też przy ulicy Libelta oraz 28 Czerwca 1956.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
2℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro