Reklama
Reklama

Wystawcy z Chin na Targach Budma 2020 w Poznaniu. "Znacząca liczba firm zrezygnowała z przyjazdu"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Włodzimierz Hoppel, archiwum

Udział w targach planuje kilkanaście firm z Chin.

BUDMA rozpocznie się w najbliższy wtorek i potrwa do piątku. Udział w targach zaplanowały też firmy z Chin. Jak już wcześniej informowaliśmy budziło to obawy naszych Czytelników, ze względu na obawy zarażenia się koronawirusem ( o szczegółach pisaliśmy tutaj). Znacząca liczba firm zrezygnowała z przyjazdu. Na ten moment udział planuje kilkanaście firm. Nie ma wśród nich firm pochodzących z miasta Wuhan - mówi w rozmowie z WTK Karolina Nawrot, Centrum Prasowe Grupy MTP.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Oto oficjalne stanowisko Międzynarodowych Targów Poznańskich:

"Grupa MTP jako organizator wiodących międzynarodowych wydarzeń branżowych, gości na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przedstawicieli firm z całego świata, w tym Chińskiej Republiki Ludowej. Na stałe współpracujemy z przedstawicielem Grupy MTP na rynek chiński, którego zadaniem jest nie tylko współpraca z klientami zagranicznymi, lecz także monitorowanie sytuacji na miejscu.

W związku z informacjami dotyczącymi zachorowań wywołanych koronawirusem 2019-nCoV, śledzimy na bieżąco komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) i działamy zgodnie z procedurami. Jesteśmy też w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu i wykonujemy jej zalecenia.

W trakcie zbliżającej się grupy targów budowlanych, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie funkcjonował punkt medyczny, w poszerzonym składzie, który będzie w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu oraz szpitalem medycznym, zabezpieczającym wydarzenia targowe pod kątem wszelkich zdarzeń medycznych."

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro