Reklama

W marcu zamkną część Term Maltańskich: w ramach rearanżacji powstanie wodny plac zabaw i wulkan

fot. archiwum WTK

Aquapark ma być nieczynny 6 lub 7 tygodni.

- 2 marca zamykamy część Term Maltańskich, by przeprowadzić rearanżację w aquaparku. Otwarte będą sauny, część sportowa, a także SPA. Klienci nie będą mogli korzystać wyłącznie z aquaparku - mówi Jerzy Krężlewski, prezes Term Maltańskich.

Prezes nie chce zdradzać szczegółów inwestycji, ale zapewnia, że klienci będą zadowoleni, bo zostanie dla nich przygotowana moc atrakcji. - Mogę jedynie powiedzieć, że prace mają potrwać 6 lub 7 tygodni. Wszystko będzie zależeć od tego, jak szybko uwinie się firma wykonująca prace - dodaje.

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że z aquaparku zniknie statek piracki. W jego miejscu ma się natomiast pojawić wodny plac zabaw. Statek ma natomiast zostać wyniesiony poza budynek, na teren plaży zewnętrznej. Z ustaleń Telewizji WTK, która dotarła do materiałów przetargowych inwestycji wynika, że w obiekcie zostanie zamontowany "wulkan" ze sztucznej żywicy o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Plac zabaw ma natomiast być wyposażony m.in. w armatki, grzybki wodne i wodny labirynt.

Klienci mają wejść na teren odnowionego aquaparku w kwietniu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
25.17 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro