Reklama
Reklama

Peja z kolejnym "złotem". W tym roku raper wyda dwie płyty, a nowy utwór opublikuje już w piątek

fot. Instagram / pejaslumsattack

Garść ciekawych informacji przekazał swoim fanom Peja.

Peja przekazał za pośrednictwem Instagrama, że jego ostatnie wydawnictwo, "G.O.A.T.", zyskało status złotej płyty. Oznacza to sprzedaż powyżej 15 tysięcy sztuk. - W wolnej chwili wystąpimy do ZPAV o przyznanie nam tego wyróżnienia. Z tego miejsca pragnę podziękować absolutnie wszystkim, którzy wsparli projekt przyczyniając się do jego powstania. Osobne podziękowania należą się oczywiście moim fanom, którzy przyczynili się do tego, że dziś mogę o tym napisać - informował poznaniak.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

To jednak nie koniec ważnych informacji z jego strony. Muzyk kolejny raz potwierdził, że w tym roku można spodziewać się z jego strony dwóch nowych wydawnictw. - W tym roku też trochę namieszamy. EP - 2050 już 28/03/20 - a jak wszystko pójdzie po naszej myśli to na jesień Black Album - zapewnił.

17 stycznia do kina wchodzi film "Psy 3. W imię zasad". Peja jest ogromnym fanem poprzednich części, o czym pisał na swoim Facebooku. Raper miał już okazję widzieć najnowsze dzieło Władysława Pasikowskiego i wypowiadał się o nim w samych superlatywach. Piątkowa premiera to dla rapera również okazja do zaprezentowania nowej muzyki - tego dnia opublikowany zostanie utwór "W imię zasad", będący hołdem dla "Psów".


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro