Reklama
Reklama

Piątkowo: mężczyzna spryskał gazem psa pozostawionego przed sklepem

fot. FB Nieformalna Grupa Piątkowska
fot. FB Nieformalna Grupa Piątkowska

Zdaniem internautów, takich przypadków było w ostatnim czasie więcej.

Na facebookowej Nieformalnej Grupie Piątkowskiej we wtorek umieszczono informację o tym, że przy sklepie Żabka na osiedlu Jagiełły około 17.00 ktoś spryskał gazem psa pozostawionego przez właściciela przed sklepem. - Mam nagranie tej zawszonej mendy, co chodzi i gazuje psy na osiedlach na Piątkowie. Jeśli ktoś rozpoznaje tego zakompleksionego tchórzliwego psychopatę to proszę o pilny kontakt - napisano na grupie.

Szybko udało się zdobyć nagranie całego zdarzenia, na którym widać jak mężczyzna pryska psa, a następnie się oddala. Z informacji od internautów wynika, że nie był to pierwszy taki przypadek na Piątkowie. Osoby, które zaobserwowały u swoich pupili nietypowe zachowanie - oblizywanie się, podrażnione oczy czy brązowe plamy - proszone są o kontakt. Być może ich zwierzęta również zostały potraktowane gazem.

Psu z nagrania na ten moment nic nie jest. - Jesteśmy po wizycie u weterynarza, miał przepłukane oczy i wkroplone środki przeciwbólowe oraz dostał zastrzyk przeciwbólowy, mamy chodzić na kontrole przez kilka dni czy nie ma uszkodzonego wzroku - wyjaśnia właściciel.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Rekordowy wrzesień w Poznaniu pod względem pogody. I to nie jest dobra informacja
22℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro