Reklama
Reklama

Policyjny pościg po potrąceniu rowerzysty na Naramowicach. Kierowca uderzył w dom... za Murowaną Gośliną

Białężyn | fot. Google Maps

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem.

Ok. 20:30 auto osobowe uderzyło w dom po pościgu policyjnym w miejscowości Białężyn koło Murowanej Gośliny - poinformował nas Czytelnik.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Policjanci potwierdzają. Faktycznie doszło do takiego zdarzenia. Cała sytuacja zaczęła się już na Naramowicach, gdzie doszło do kolizji samochodu osobowego z rowerem. Rowerzyście nic się nie stało, ale panowie nie doszli do porozumienia. Po tym, jak kierowca odjechał o sprawie została powiadomiona policja - relacjonuje podkom. Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji. W okolicach Biedruska swoją służbę pełnili policjanci z prewencji, którzy poinformowani o zdarzeniu próbowali zatrzymać wskazany samochód do kontroli. Wówczas kierowca zaczął uciekać - dodaje. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. W miejscowości Białężyn kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał na posesję uszkadzając przy tym ogrodzenie i elewację budynku - dodaje.

W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Kierowca został zatrzymany.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro