Reklama
Reklama

Światełko do Nieba w Poznaniu: zamiast fajerwerków Tytka z Glancem

fot. Przemysław Łukaszyk

Wielki Finał rozpocznie się o godzinie 19:50.

W tym roku zebrani na terenie MTP poznaniacy wspólnie odpalą wyjątkowe Światełko do Nieba - zamiast fajerwerków będzie to Tytka z Glancem. To światełko ekologiczne, przyjazne dla zwierząt, ciche, bezpieczne i ekonomiczne, każdy może w nim uczestniczyć - zapowiadała Tamara Briańska ze Sztabu Ławica. Wolontariusze będą rozdawać tytki, papierowe torebki z sercem WOŚP. Dokładnie o godzinie 20 każdy będzie mógł nałożyć ją na telefon z włączoną latarką - dodała.

Na Scenie Głównej zlokalizowanej na MTP po Światełku do Nieba zagra Modesta Pastiche

. Do tej pory zagrali już Denis HIP HOP, Ten Numer To Kłopoty - coverowe rockowanie i Camping Hill. O godz. 15:15 będzie można obejrzeć rewię Fabulous Anima, a o godz. 15:45 na scenie pojawi się najmłodsza gwiazda - Mika. O 16:00 zagra Golden Life, a po nim - Kwartet Proforma.

O 17:50 na scenie rozpocznie się licytacja Złotego Serduszka - jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po licytacji zagra poznańska grupa Wolf Spider, a następnie - Chłopcy z Placu Broni.

Wielki Finał rozpocznie się o godz. 19.50. Wtedy ogłoszone zostaną wyniki konkursu "Puszka prezydenta", a zwycięzca otrzyma wielkie piernikowe serce, wypieczone i ozdobione przez dzieci w poznańskiej Piekarni Ławica.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami w Wielkopolsce. Poznań mają ominąć
25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
24.88 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro