Reklama
Reklama

Elmedin Omanić odszedł z Enea AZS Poznań. To konsekwencja słabego sezonu

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Elmedin Omanić nie jest już trenerem Enea AZS Poznań.

Startowi Akademiczek w sezonie 2019/20 Energa Basket Ligi Kobiet towarzyszyły spore nadzieje. Latem w zespole zaszło sporo zmian, pozyskano m.in. kilka zawodniczek spoza Polski i nowego szkoleniowca. Omanić to znana na naszym rynku marka i jego zakontraktowanie miało zagwarantować wydobycie z poznanianek pełnego potencjału.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Rzeczywistość po raz kolejny okazała się brutalna. W 13 kolejkach Akademiczki odniosły zaledwie 3 zwycięstwa i choć teoretycznie wciąż mają szansę na zajęcie 8. lokaty, gwarantującej grę w play-off, to osiągane przez zespół wyniki są dalekie od oczekiwań władz klubu i kibiców.

W tej sytuacji zdecydowano się na radykalny ruch. - Zarząd Enea AZS Poznań uprzejmie informuje, że z dniem 10.01.2020 została rozwiązana umowa za porozumieniem stron z trenerem pierwszej drużyny Enea AZS Poznań, grającej w rozgrywkach EBLK - poinformowano w piątek.

Obowiązki pierwszego trenera przejął Grzegorz Zieliński.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
64.84 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro