Reklama

Billy 10 lat spędził za kratami schroniska. Szuka domu!

fot. Dzika Fota
fot. Dzika Fota

Choć psiak ma już 11 lat nadal jest pogodny i skory do zabawy.

Billy niemal całe swoje życie spędził za kratami schroniska. Pracownicy placówki nie tracą jednak nadziei i uważają, że piesek cały czas ma szansę, na normalny, kochający dom, choć ostatnio zachorował na serce. Trzeba też zaznaczyć, że piesek powinien trafić do osób cierpliwych, które będą w stanie poczekać, aż przyzwyczai się on do nowej sytuacji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

W małym ciele wielki duch. Billy jest niedużym, energicznym psem. Jest uparty i lubi stawiać na swoim, ale z drugiej strony - uwielbia się przytulać i zrobi wszystko za kawałek kiełbasy (zwykłymi psimi smakołykami gardzi). Niespecjalnie lubi inne psy, zdarzało mu się z nimi pogryźć. Billy ostatnio zachorował na serce i musi dostawać leki. Ma ok. 11 lat, jest wykastrowany, zaczipowany (941000012137942) i zaszczepiony - piszą pracownicy poznańskiego schroniska.

Billy nie jest jedynym mieszkańcem poznańskiego schroniska, który szuka nowego domu. Ogłoszenia psów do adopcji można znaleźć tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro