Reklama
Reklama

CH Posnania: problemy z wyjazdem z parkingu. "Armagedon, smród spalin, wszyscy trąbią"

fot. Czytelnik

Problemy na parkingu Centrum Handlowego Posnania.

- Posnania jak zawsze daje radę - 3 godziny, żeby wyjechać z parkingu - napisał jeden z czytelników. - Ludzie ciągle się zjeżdżają, bo są wyprzedaże, a nie wiedzą, że tu jest jakiś Armagedon. Z parkingu od dłuższego czasu nie można wyjechać. Wszystkie samochody mają włączone silniki pomimo komunikatów. Smród spalin jest bardzo mocny. Wszyscy trąbią. Stałam przez godzinę, wentylacja nie daje rady - dodała kolejna.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Mariusz Kania, rzecznik centrum handlowego, przyznał, że klienci tłumnie ruszyli na zakupy, chcąc skorzystać z poświątecznych wyprzedaży. - Ponadto w centrum organizowany jest bieg, co powoduje dodatkowe utrudnienia. W jego zabezpieczenie policja angażuje dużo sił, dlatego nie są teraz nam w stanie pomóc - tłumaczył.

Władze Posnanii starają się poradzić sobie z sytuacją za pomocą własnych zasobów. Wdrożono już odpowiednie działania mające usprawnić opuszczanie parkingu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
12.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro