Reklama

Miejski sylwester: o której zagrają poszczególne gwiazdy?

fot. UMP
fot. UMP

Kilka dni zostało do tegorocznej edycji miejskiego sylwestra.

Rok temu na placu Wolności bawiło się 12 tysięcy osób, a odpowiedzialna za organizację Estrada Poznańska spodziewa się podobnej frekwencji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

- Żeby wejść na teren imprezy trzeba będzie posiadać specjalne opaski. Są one darmowe i można je odbierać w punktach informacji turystycznych na Starym Rynku i dworcu Poznań Główny oraz w Centrum Informacji Kulturalnej. Będzie je też można otrzymać 31 grudnia przy wejściu na plac Wolności od godz. 20:00 - przypominają organizatorzy.

Otwarcie bram zaplanowano na 20:00. Od godziny 22, a także w przerwach pomiędzy koncertami, o klimat wydarzenia i muzyczną oprawę zadba czołówka polskich dj-ów: Neevald, Bartes oraz Matthew Clarck. Sylwestra ubarwią również: Banan on Sax oraz wokalnie: Kasia Malenda i John James.

O 23:20 wystąpi Krzysztof Zalewski, gościnnie pojawi się również Monika Brodka. O północy rozpocznie się pokaz pirotechniczny, a 30 minut później będzie można posłuchać Kamila Bednarka. Zakończenie imprezy przewidziano na 2:00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro