Reklama

Plaga włamań do domów pod Poznaniem

Zdjęcie ilustracyjne

Tylko we wtorek doszło do trzech włamań w Mosinie.

Przed złodziejami przestrzega dziś Gazeta Mosińsko-Puszczykowska. Według ustaleń dziennikarzy do zdarzeń dochodzi głownie, gdy domownicy wyjeżdżają na święta. Tylko we wtorek odnotowano trzy takie przypadki.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Łupem złodziei pada biżuteria i pieniądze, które poszkodowani pozostawiają w miejscach łatwych do odnalezienia przez sprawców. Złodzieje dostają się do wnętrza domów poprzez wyważenie drzwi tarasowych. Wykorzystują moment, kiedy domowników nie ma i zgaszone są światła. W poprzednim tygodniu doszło do dwóch włamań również w Mosinie, zagrożone są posesje bez alarmów, monitoringów i rolet antywłamaniowych. Wszystkie te włamania miały miejsce około godz. 16:00 do 17:30 - poinformowali redakcję lokalnej gazety policjanci zajmujący się tą sprawą

Policjanci czekają na każdy niepokojący sygnał pod numerem telefonu : 61 841 30 20 do policjantów w Puszczykowie, 61 841 48 30 do policjantów w Mosinie lub 997 oraz 112.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro