Reklama
Reklama

Poznański raper łączy siły z Holendrami. Wspólna płyta wyjdzie na walentynki

fot. Kadr YouTube
fot. Kadr YouTube

Fanów Słonia czeka miły prezent walentynkowy.

Poznański raper od pewnego czasu informował, że nagrywa płytę w kooperacji z innym artystą, nie zdradzał jednak żadnych szczegółów. W poniedziałek muzyk uchylił rąbka tajemnicy. Mający formę EP-ki krążek (znajdzie się na nim 8 utworów) powstał we współpracy z holenderskim zespołem Dope D.O.D., znanym publiczności w stolicy Wielkopolski chociażby z koncertu danego tutaj kilka lat temu.

Premierę materiału "Sick6six" zaplanowano na 14 lutego 2020 roku, a w internecie ruszyła już sprzedaż tzw. preorderu. Udostępniono również utwór "Xmas 2019" i nakręcony do niego teledysk. W kilka godzin odtworzono go prawie 150 tysięcy razy.

Słoń to jeden z najpopularniejszych raperów w Poznaniu i całym kraju, jego rap zwykle klasyfikowany jest jako tzw. "horrorcore". W tym podgatunku teksty często pełne są przemocy czy seksu, a w przypadku poznaniaka to wszystko okraszone jest solidną porcją czarnego humoru i licznych odniesień do popkultury. Ostatnie oficjalne wydawnictwo muzyka, "Mutylator", osiągnęło status złotej płyty.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zmieniono stopień ostrzeżenia IMGW w Wielkopolsce!
22℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro