Reklama
Reklama

Od jutra można odbierać darmowe wejściówki na Sylwestra Miejskiego w Poznaniu

fot. Estrada Poznańska
fot. Estrada Poznańska

Darmowe wejściówki można odbierać w punktach informacji turystycznej na Starym Rynku oraz dworcu Poznań Główny.

Za niespełna dwa tygodnie na placu Wolności odbędzie się Sylwester Miejski. W tym roku w związku z faktem, że organizator -Estrada Poznańska kończy 65 lat zapowiedziano bezpieczną, taneczną zabawę dla całej rodziny. Gwiazdami Sylwestra Miejskiego w Poznaniu będą: Kamil Bednarek oraz Krzysztof Zalewski z Zespołem, któremu gościnnie towarzyszyć będzie Brodka. O klimat wydarzenia i muzyczną oprawę zadba czołówka polskich Dj’ów: Neevald, Bartes oraz Matthew Clarck.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Sylwestra ubarwią również: Banan on Sax oraz wokalnie: Kasia Malenda i John James. O północy, po życzeniach Prezydenta Poznania zapraszamy na bezpieczny pokaz pirotechniczny. Tegoroczna impreza sylwestrowa rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do 2:00. Darmowe wejściówki w formie opasek będzie można odbierać od jutra - do wyczerpania zapasów. Można się po nie wybrać do punktów informacji turystycznych na na Starym Rynku oraz dworcu Poznań Główny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
50.27 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro