Reklama
Reklama

Punkty Sprzedaży Biletów ZTM z nowym oznakowaniem

fot. ZTM
fot. ZTM

Nowe oznakowanie jest spójne z systemem informacji miejskiej.

Zakup biletów komunikacji miejskiej w Poznaniu jest możliwy m.in. w Punktach Sprzedaży Biletów - to sklepy, kioski i inne placówki handlowe. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i turystów wprowadzono zmianę oznakowań (naklejek) punktów, w których pasażerowie mogą kupić bilety papierowe bądź doładować kartę PEKA. Nowy wzór naklejek jest spójny z systemem informacyjnym Miasta Poznania. Naklejki w nowej, odświeżonej formie zastąpią dotychczasowe oznakowania PSB, a ich zmiana będzie przebiegać sukcesywnie - zapowiada Zarząd Transportu Miejskiego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Miejsca, w których można kupić wyłącznie papierowe bilety zostaną oznaczone naklejką "bilety". Miejsca wyłącznie z doładowaniem karty PEKA, będą mieć naklejkę "PEKA". Te, w których można kupić bilety i doładować PEKE będą opatrzone naklejką z napisem "bilety" i symbolami biletów oraz PEKA.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
27.21 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro