Reklama
Reklama

Mieszkania z Funduszu Mieszkań na Wynajem dostępne 5 minut od Starego Rynku

fot. Fundusz Mieszkań na Wynajem

Fundusz utworzony przez Bank Gospodarstwa Krajowego, który ma na celu ułatwienie dostępu do lokali mieszkalnych m.in. w Poznaniu, właśnie rozpoczął komercjalizację nowego obiektu przy ulicy Bóżniczej.

W budynku przy ulicy Bóżniczej 3 znajduje się 149 mieszkań o powierzchni od 27 do 62 metrów kwadratowych. To kawalerki, mieszkania 2- oraz 3-pokojowe. - Wszystkie mieszkania, które oferujemy na wynajem, są nowe i wykończone w wysokim standardzie. Wprowadzasz się do świeżego i wyposażonego mieszkania. Znajdziesz w nim: stałą zabudowę i sprzęt AGD w kuchni, w pełni wyposażoną łazienkę (z pralką) oraz stałą zabudowę meblową w przedpokoju i sypialni - informuje Fundusz Mieszkań na Wynajem.

Wynajmujący decydując się na podpisanie umowy z funduszem, otrzymuje gwarancję wysokości stawki za czynsz. Jest ona waloryzowana jedynie o wskaźnik inflacji. - Możesz być pewien, że nie zaskoczy Cię zmiana czynszu czy nagłe skrócenie okresu najmu. Wynajmujesz mieszkanie od wiarygodnej instytucji, która stawia na przejrzysty system rozliczeń i komfort mieszkańców - dodaje.

Ile to kosztuje? Ceny zaczynają się już od około 1300 złotych miesięcznie za kawalerkę lub mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 27 - 33 m2. Za mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 40 metrów trzeba zapłacić od 1700 złotych, a za 3 pokoje (49 - 62 m2) od 1750 do 2269 złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
9.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro