Reklama

Lech Poznań ukarany finansowo za zachowanie swoich kibiców

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Komisja Ligi nałożyła kary na Lecha Poznań i jego kibiców.

Wszystko w związku z zachowaniem fanów Kolejorza podczas ostatniego meczu z ŁKS Łódź. W Kotle odpalono wówczas spore ilości materiałów pirotechnicznych, co spowodowało konieczność przerwania gry na kilka minut.

#wonderlandpolska Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 30 maja! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Tradycyjnie oznacza to karę finansową dla klubu. Ponadto kibice Lecha nie będą mogli pojawić się w sektorach gości podczas wyjazdowych spotkań z Jagiellonią Białystok i Wisłą Płock.

- W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu z ŁKS Łódź. Na klub nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 2 mecze Ekstraklasy (24. kolejka z Jagiellonią oraz 26. kolejką z Wisłą Płock) - czytamy w komunikacie.

Przypomnijmy, że sobotni mecz Śląsk Wrocław - Lech odbędzie się bez udziału publiczności. To efekt zachowania kibiców z Dolnego Śląska podczas spotkania z Legią Warszawa.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
20.24 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro