Reklama
Reklama

ZKZL organizuje aukcję lokali użytkowych

fot. ZKZL

W ofercie znajdują się 22 lokalizacje.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych 19 grudnia o 12.00 przeprowadzi aukcję lokali użytkowych. - Aukcja ma pomóc w łatwym oraz szybkim zajęciu lokalu, który ułatwi dynamiczne rozwinięcie własnego biznesu. Jedynym kryterium wyboru w przypadku aukcji jest wysokość stawki czynszu - wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik ZKZL.

Do wyboru będą 22 lokale położone na terenie całego miasta. Ich powierzchnia waha się od 25 do 195 metrów kwadratowych. - Wśród lokali przeznaczonych na aukcję będą tak interesujące lokalizacje jak Stary Rynek, ul. Święty Marcin, ul. Woźna, ul. Gwarna czy cieszący się coraz większą popularnością Rynek Śródecki - dodaje.

- Pisemny wniosek na zagospodarowanie wolnych lokali przeznaczonych do wynajmu w trybie bezprzetargowym składa się w Zarządzie Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. ul. Matejki 57, Poznań w Biurze Obsługi Klienta oraz internetowo na adres: [email protected] Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się ze stanem technicznym lokalu, który można obejrzeć po kontakcie z jednym z pięciu Punktów Obsługi Klienta - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW
24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
10.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro