Reklama
Reklama

W Poznaniu otworzą dwa kolejne sklepy bezkasowe

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Już we wrześniu, po otwarciu pierwszego bezkasowego sklepu w Poznaniu informowaliśmy, że pojawią się kolejne.

Pierwszy sklep Take & GO otwarto przy ulicy Półwiejskiej. Aby z niego skorzystać klient musi mieć zainstalowaną na smartfonie aplikację umożliwiającą robienie zakupów w sklepie. Drzwi do sklepu otworzą się właśnie po użyciu aplikacji (dzięki kodowi QR). Do wyboru w sklepie jest około 900 produktów - głównie spożywczych. W tym kanapki, świeże soki, gotowe dania. Za produkty płaci się w strefie kasującej, ze specjalną półką, na której kładzie się zakupy.

Za bezkasowym sklepem stoi poznańska firma. Sklep na ulicy Półwiejskiej jest pierwszym w Polsce. W piątek dołączy do niego kolejny - przy ulicy Katowickiej na Polance. - Bez obsługi, bez problemów, 24/7, również w niedziele niehandlowe - informuje sieć na Facebooku. Jak podaje portal dlahandlu.pl, wkrótce planowane jest kolejne otwarcie, tym razem przy Al. Marcinkowskiego. Sieć chce także otworzyć pierwszy sklep w Warszawie.

Do końca lutego działać ma 6 sklepów, a do końca przyszłego roku, głównie w Poznaniu i Warszawie, otwartych ma być już 20 sklepów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro