Reklama
Reklama

Mikołajkowa parada bajkowych bohaterów w Galerii Malta

Grudzień to magiczny czas, pełen cudów i niespodzianek! To miesiąc dobrych uczynków, obdarowywania i spotkań przy wspólnym stole. Jednak zanim nadejdą Święta, w kalendarzu widnieje jeszcze jedna data, na którą z niecierpliwością czekają szczególnie najmłodsi - Mikołajki! W tym roku Galeria Malta przygotowała dla swoich małych klientów wyjątkowe wydarzenie - Mikołajkową Paradę z udziałem bohaterów znanych i lubianych bajek! Już w najbliższy piątek i sobotę zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy!

Mikołajkowa Parada w Galerii Malta to idealna okazja do spotkania z bohaterami popularnych bajek: Angry Birds, Minionki, Hotel Transylwania, Gnomeo i Julia, Kraina Cudów oraz Emotki. Sympatyczne postaci z ulubionych kreskówek odwiedzą poznańską galerię już w piątek 6 grudnia i sobotę 7 grudnia i spotkają się ze swoimi małymi fanami w godz. 11:00-18:00.

To jednak nie koniec atrakcji! W programie przewidziano także warsztaty z tworzenia dekoracji choinkowych- nic tak nie ozdobi świątecznego drzewka jak ręcznie wykonane bombki, zawieszki czy papierowe łańcuchy! Choinkowa manufaktura doskonale wpływa na rozwój zdolności manualnych, a przy tym stymuluje kreatywność oraz wyobraźnię. Niezapomniane emocje i beztrosko spędzone chwile będzie można uwiecznić w kolorowej foto budce

Zgodnie z Mikołajkową tradycją, nie zabraknie drobnych upominków. Każde dziecko będzie miało szansę otrzymać prezent - świąteczne baloniki na patyku, wyjątkową i klimatyczną ozdobę, która każdego dnia będzie przypominać o nadchodzących Świętach.

Zapraszamy już w najbliższy piątek i sobotę do Galerii Malta - wstęp wolny!

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.galeriamalta.pl.

Klienci odwiedzający Galerię Malta, mogą się przekonać, że miejsce to przechodzi ewolucję, do której dojrzało po 10-letniej obecności na poznańskim rynku Galeria rozwija ofertę zakupową wzbogacając ją o nowe, lubiane marki.

W ostatnim czasie portfolio najemców centrum poszerzyło się o markę Martes Sport, oferującą odzież sportową dla osób ceniących komfort, swobodę i wysoką jakość produktów. Zróżnicowany asortyment Martes Sport z pewnością zainteresuje okolicznych mieszkańców, uprawiających wszelkiego rodzaju sporty. Wśród sklepów otwartych w tym roku znalazły się też Pepco i Dealz - marki oferujące produkty w bardzo przystępnych cenach.

Galeria Malta

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m2 powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, H"M, New Yorker, lubiane sieci dyskontowe Pepco i Dealz oraz wkrótce Martes Sport. W ofercie Galerii dominują polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium.

Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: całkowicie zmodernizowane 10-salowe Multikino z ekranami premium, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room"y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełni niebawem operator medyczny - enel-med.

Zmiany zachodzące w Galerii Malta mają na celu wypracowanie nowego formatu miejsca, gdzie dotychczasowe funkcje centrum harmonijnie łączą się z zaletami unikalnego położenia obiektu nad Maltą. Wypoczynek, rozrywka, wspólne spędzanie czasu to wartości niezwykle ważne dla Klientów Galerii Malta.


Sierra Balmain

Sierra Balmain jest niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
11℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
10.22 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro