Reklama

Miasto wystawia na sprzedaż kolejną działkę pod usługi

fot. Google Street View
fot. Google Street View

Tym razem chodzi o teren położony w rejonie ulicy Czarnucha na Naramowicach.

Teren o powierzchni 8387 metrów kwadratowych (na mapie 6U) ma kształt zbliżony do prostokąta i jest porośnięty niepielęgnowaną zielenią. - W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Naramowic przedmiotowa nieruchomość znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem 6U - teren zabudowy usługowej - czytamy w ogłoszeniu o przetargu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Choć teren znajduje się poza strefą ochrony konserwatorskiej, w obrębie działki zlokalizowane jest wielokulturowe stanowisko archeologiczne. To oznacza, że w przypadku podjęcia prac ziemnych inwestor musi otrzymać uzgodnienie Miejskiego Konserwatora Zabytków. W przypadku odnalezienia obiektów archeologicznych w trakcie prac ziemnych, konieczne jest jego zabezpieczenie i zgłoszenie do MKZ.

Cena wywoławcza za działkę to 5 milionów złotych. Przetarg odbędzie się 10 lutego o 10.00 w Urzędzie Miasta przy pl. Kolegiackim.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro