Reklama
Reklama

Agencja Mienia Wojskowego organizuje świąteczną wyprzedaż: w ofercie głównie umundurowanie

fot. AMW
fot. AMW

Mundury, kurtki wyjściowe z podpinką czy spodnie polowe można będzie kupić w promocji.

Wyprzedaż rozpocznie się już we wtorek, 3 grudnia. - W punkcie przy ul. Dojazd 30 taniej kupimy przede wszystkim umundurowanie. W cenach obniżonych nawet do 50% na nabywców czekają m.in. mundury i kurtki wyjściowe z podpinką, kożuchy, spodnie polowe wz. 93, a także noże wojskowe, torby brezentowe i sprzęt muzyczny - informuje AMW. Wyprzedaż będzie trwać do 19 grudnia, ale na 5 grudnia, a więc najbliższy czwartek, zaplanowano dodatkowe atrakcje. Tego dnia dla każdego odwiedzającego przygotowane zostaną mikołajkowe upominki.

- Najwięcej, zaoszczędzimy na długim kożuchu zimowym, dostępnym w uniwersalnym rozmiarze. Za 24 złote można kupić spodnie polarowe. Warto skorzystać z promocji na ciepłe kurtki wojskowe za niecałe 100 zl i szalokominiarki za jedyne 8 zł -
dodaje.

Poza ofertą dostępną w promocji, w sklepie jest szereg innych ubrań, butów czy przedmiotów dostępnych w atrakcyjnych cenach. - Ostatnio największym powodzeniem cieszą się hełmy Milicji Obywatelskiej z goglami (46 zł). Nie lada gratką w asortymencie sklepu jest wyjątkowa gitara elektryczna dla osoby leworęcznej oraz dość niezwykła pozycja w przecenionym asortymencie: koń gimnastyczny - kończy.

Pieniądze ze sprzedaży przedmiotów trafiają do Funduszu Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
17℃
Poziom opadów:
21 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
7.89 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro