Reklama
Reklama

Sprzeczka na Starym Rynku zakończona ciężkim uszkodzeniem ciała: zatrzymano 28-latka

fot. policja

23 listopada wieczorem na poznańskim Starym Rynku doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma mijającymi się grupami.

- Jej powodem miało być trącenie się przechodniów barkiem. Podczas krótkiej, burzliwej wymiany zdań jeden z mężczyzn uderzył drugiego szklaną butelką w głowę. Bezpośrednio po zdarzeniu pokrzywdzony skorzystał z pomocy medycznej - wyjaśnia Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji. Okazało się, że po przetransportowaniu rannego mężczyzny do szpitala, stracił on przytomność, a lekarze musieli walczyć o jego życie.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Sprawą zajęła się policja, która szybko ustaliła przebieg zdarzenia w oparciu o m.in. nagrania z kamer monitoringu. Choć na nagraniach nie było widać wizerunku sprawcy, funkcjonariuszom udało się odnaleźć napastnika. - Po trzech dniach od otrzymania zgłoszenia, 27 listopada rano, policjanci zatrzymali go w jego mieszkaniu na terenie Swarzędza. 28-latek w przeszłości nienotowany przez policję był totalnie zaskoczony widokiem policjantów - dodaje.

28-latek usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Przyznał się do winy. Grozi mu nie mniej niż 3 lata więzienia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
14.83 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro