Reklama
Reklama

VIII odsłona akcji Deweloperzy Dzieciom rozpoczęta

Deweloperzy Dzieciom to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji, która łączy deweloperów w imię pomocy dzieciom. To do niej włącza się od blisko dekady coraz większe grono przedstawicieli branży nieruchomościowej, a akcja z edycji na edycję bije rekordy w pomocy dzieciom. W tym roku event odbędzie się w Poznaniu po raz VIII, tym razem 4 grudnia w magicznej przestrzeni Laboratorium Wyobraźni przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, a wesprze go ponad 40 deweloperów.

Event Deweloperzy Dzieciom na stałe wpisał się w świadomość deweloperów i dzieci, którym akcja pomaga. Bez dołożenia swojej cegiełki w organizację beztroskiego dnia kreatywnych, edukacyjnych zabaw i spotkania ze Świętym Mikołajem, wielu deweloperów nie wyobraża sobie grudnia. - W naszym CSR-owym kalendarzu Deweloperzy Dzieciom niezmiennie od wielu lat zajmują ważne miejsce. Nie tylko budujemy, ale jesteśmy społecznie odpowiedzialni - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu wfirmie Agrobex. Agata Krzesińska, Menedżer ds. Marki firmy Konimpex-Invest dodaje - Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, szczególnie wyczekiwany przez najmłodszych. Z przyjemnością przyłączyliśmy się do akcji, wierzymy, że sprawi ona dużo radości dzieciom. Marce deweloperskiej Konimpex-Invest od lat towarzyszy motto "biznes to nie wszystko", angażujemy się także w wsparcie fundacji należącej do naszej grupy kapitałowej.

Tegoroczna, już VIII edycja, akcji Deweloperzy Dzieciom zdominowana została przez imponujące liczby. Pierwszą z nich jest ilość darczyńców, którzy otworzyli serca na pomoc potrzebującym dzieciom. Aż 40 firm z branży nieruchomości - ogólnopolskich, wielkopolskich ipoznańskich deweloperów - połączyło siły, a wśród nich: Agrobex, Archicom, Ataner, Bouygues Immobilier Polska, Budimex, Constructa Plus, Dombud Development, Dom-Eko, Domy Oszczędne, EBF Development, Echo Investment, Enklawa Winogrady, Fludra Development, GN Group, Gravis Developer, Greenbud Development, Grupa Inwest, Inwestycje Hryniewicz.pl, Inwestycje Wielkopolski, Jakon, KDM Deweloper, KM Building, Konimpex-Invest, Kos-Dom, Lepiko Developer, Linea, Mak Dom, Monday Development, Nickel Development, NovaForm, Planetbud Development, Proxin Investment, Quadro Development, Robyg, Skaland, Sky Investments, SSS Invest, Staneck Development, Swój Dom, Villa Developer. - CSR to ważny aspekt każdego biznesu. Firmy wspierające akcję doskonale rozumieją potrzebę niesienia pomocy potrzebującym i systematycznie wdrażają program Społecznej Odpowiedzialności Biznesu - zauważa Sylwia Dorosceac, Senior Project Manager firmy Mission PR organizującej event. Ponadto, patronat tytularny nad wydarzeniem objął Oddział Poznański Polskiego Związku Firm Deweloperskich, z ramienia którego udział w nim wzięło 15 deweloperów. - Jako członkowie PZFD społeczną odpowiedzialność biznesu rozumiemy bardzo szeroko i multidyscyplinarnie. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za działalność ekonomiczno-prawną, ale integralnie również za działalność społeczną wraz z realizacją jej celów - Andrzej Marszałek, prezes zarządu Oddziału Poznańskiego PZDF oraz prezes zarządu firmy Inwestycje Wielkopolski.

Drugim rekordem jest liczba dzieci, która otrzyma pomoc - ponad 80 wychowanków rodzinnych ipublicznych domów dziecka oraz zawodowej rodziny zastępczej. Dzieci spędzą czas w Laboratorium Wyobraźni, miejscu, w którym będą uczyły się doświadczać, eksperymentować i kreatywnie myśleć. - Nie ma bowiem nic piękniejszego niż uśmiech dziecka i świadomość, że choć w maleńkim procencie buduje się tym drogę do szczęścia - mówi Paula Dybizbańska z firmy Lepiko Developer. Na beneficjentów czekają również spotkanie ze Świętym Mikołajem, wymarzone prezenty, fotobudka, wspólne śpiewanie kolęd i rozbijanie świątecznej piniaty. - CSR to stały element naszej działalności. Budujemy, ale i pomagamy, gdy tylko mamy do tego okazję, dlatego też włączyliśmy się w akcję Deweloperzy Dzieciom - dodaje Magdalena Szulc, PR Manager w Ataner Sp. z o.o., realizującej obecnie inwestycję Na Podgórniku obok poznańskiej Cytadeli.

Patronat medialny nad akcją objęli: dopoznania.pl, epoznan.pl, Eurobuildcee.com, Głos Wielkopolski, MC Radio, mieszkaniowi.pl, Nasz Głos Poznański, Otodom, Radio Poznań, RynekPierwotny.pl, Sukces po poznańsku, TerazDom i WTK.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
15.88 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro