Reklama
Reklama

Aż 48 mieszkań do remontu w najnowszej ofercie ZKZL!

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych trzeci raz w tym roku daje mieszkańcom szansę na wprowadzenie się do mieszkania wymagającego remontu na atrakcyjnych warunkach.

Tym razem w ofercie znajduje się rekordowe 48 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 21 do 80 metrów kwadratowych. - Lokale znajdują się często w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. W programie znalazły się mieszkania przy ul. Stary Rynek, Wronieckiej, Ratajczaka czy Kraszewskiego - wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik ZKZL.

- Lokale, które są przekazywane przez ZKZL należy wyremontować w terminie nie dłuższym niż pół roku. W tym czasie osoby, które zadeklarują udział w programie, przez 6 miesięcy nie płacą czynszu, a po wykonaniu wszystkich prac remontowych podpisują umowę najmu na czas nieokreślony - dodaje.

To trzecie edycja akcji, która odbywa się w tym roku. W pierwszej do remontu było 21 lokali, a w drugiej 12. - Liczba wniosków przeszła jednak wszelkie oczekiwania. Tylko do drugiej akcji zostało złożonych aż 371 wniosków. Zarząd spółki widząc ogromne zainteresowanie postanowił znacząco zwiększyć pulę mieszkań do rekordowej liczby 48.

TUTAJ można znaleźć wykaz wszystkich lokali przeznaczonych do remontu. Wnioski na maksymalnie trzy lokale można składać do 16 grudnia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na drogach może być ślisko! IMGW ostrzega przed oblodzeniem
4℃
-3℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
12.27 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro