Reklama
Reklama

Rusza Lodowisko Malta: w tym roku zapłacimy więcej za bilety

fot. Bernard Guziałek
fot. Bernard Guziałek

22 listopada, a więc już w piątek otwarte zostanie lodowisko przy Jeziorze Maltańskim.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji otwierają sezonowe lodowisko przy ulicy Jana Pawła II. Otwarcie zaplanowano na piątek i z tej okazji pierwszego dnia wszyscy chętni będą mogli skorzystać z 50% zniżki na bilety i usługi. Na 19.00 zaplanowano natomiast Ice Party.

Lodowisko będzie czynne codziennie od 8.00 do 22.00, a w piątki i soboty o godzinę dłużej - do 23.00. Niestety miłośnicy jazdy na łyżwach zapłacą w tym roku za bilety więcej niż w ubiegłych latach. Do tej pory godzinny bilet w tygodniu do 15.30 kosztował 4 i 6 złotych (ulgowy i normalny). W tym roku jest o 2 złote więcej - 6 i 8 złotych. Po 15.30 ceny rosną do 8 i 10 złotych. W weekendy bilet normalny będzie kosztować 13 złotych, a ulgowy 10 złotych.

Skąd podwyżka? - Od lat ceny biletów wstępu na lodowisko się nie zmieniały. Niestety koszty eksploatacji i pracy idą w górę, dlatego byliśmy zmuszeni do podniesienia cen - mówi Filip Borowiak, rzecznik POSiR.

- Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew - wymienia Borowiak. W każdy piątek i sobotę o 19.00 na lodowisku odbywać się będzie Ice Party z muzyką.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
19.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro