Reklama
Reklama

Zamkną ulicę Chartowo, by położyć nawierzchnię na kolejnym odcinku trasy. Uważaj, gdzie parkujesz!

fot. PIM

Od piątku trzeba się liczyć z kolejnymi utrudnieniami na ulicy Chartowo.

Jak informują Poznańskie Inwestycje Miejskie, od 22 listopada prace związane z ułożeniem nowej nawierzchni jezdni będą prowadzone na południowej jezdni trasy. - Od godziny 5.00 odcinek od ul. Wiatracznej do ul. Piaśnickiej zostanie całkowicie zamknięty, ponieważ właśnie na nim budowana będzie warstwa ścieralna jezdni - wyjaśniają PIM. Dla kierowców udających się w stronę Jeziora Maltańskiego wyznaczony zostanie objazd ulicami Wiatraczną, Inflancką i Piaśnicką.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

- W trakcie prowadzenia prac nie będzie możliwy wyjazd w ul. Chartowo spod sklepu Biedronka, przy os. Czecha 73. Drogowcy sugerują, by okoliczni mieszkańcy już w czwartek zaplanowali parkowanie pojazdów w miejscach umożliwiających swobodne korzystanie z innych wjazdów i wyjazdów - np. od strony ul. Wiatracznej lub od strony os. Czecha 96A - dodają.

Już w piątek wieczorem kierowcy będą mogli korzystać z wewnętrznego pasa jezdni ulicy Chartowo. Jednym pasem będzie się tu można poruszać do zakończenia prac związanych z tymczasowym oznakowaniem poziomym i z remontem zatoki postojowej na wysokości os. Czecha 78. Prace są uzależnione od pogody.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
2℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
21.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro