Reklama
Reklama

Magda Gessler ze swoimi rewolucjami ponownie w Wielkopolsce

fot. Magda Gessler / Facebook

Restauratorka tym razem pojawiła się w Pile.

Jak informuje portal asta24.pl, osobowość telewizyjna i restauratorka Magda Gessler tym razem w ramach "Kuchennych rewolucji" zajęła się pilską "Barką". Oprócz klubu muzycznego powstała tam również restauracja, której w trakcie programu nadano nazwę "Kaczka na wodzie". To właśnie kaczka ma być specjalnością lokalu.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


Realizację pilskiego odcinka telewizyjnego programu bijącego rekordy popularności rozpoczęto kilka dni temu. W piątek natomiast odbyła się finałowa kolacja. Za kilka tygodni Gessler wróci do Piły, by sprawdzić jak radzą sobie właściciele "Kaczki na wodzie". Odcinek będzie można zobaczyć w telewizji prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku.

Przypomnijmy, że we wrześniu wyemitowano odcinek "Kuchennych rewolucji" z Ludwiny pod Pleszewem. Restaurację "Ludwinka" przemianowano na "Gęś Pocztową". W menu królują gęsina, czernina i rosół. Co ciekawe, gęś można zamówić do domu - jest wysyłana pod wskazany adres. Finałowa kolacja się udała, a po powrocie, który odbył się po 4 tygodniach, restauratorka pochwaliła szefową kuchni.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
29℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.74 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro