Reklama
Reklama

Kolejne osiedle powstanie na Naramowicach: budowa ruszy w styczniu

fot. Echo Investment
fot. Echo Investment

Osiedle Enter powstanie w rejonie ulicy Sielawy na Naramowicach.

Jak podaje portal projektinwestor.pl, w styczniu 2020 roku Echo Investment rozpocznie budowę nowych mieszkań na Naramowicach. Osiedle Enter będzie się mieścić na działce o powierzchni 3 hektarów, tuż obok innego osiedla wybudowanego przez tego samego dewelopera - osiedla Perspektywa. Obok znajdują się inne osiedla Echo Investment - Jaśminowe oraz Małe Naramowice Rynek.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


W ramach osiedla powstanie docelowo pięć budynków, z których każdy będzie mieć 5 kondygnacji nadziemnych. Dodatkowo powstanie kilkukondygnacyjny parking i dedykowane mieszkańcom miejsca parkingowe. Pierwszy etap będzie się składać z 3 budynków z 222 mieszkaniami. Lokale będą mieć od 1 do 4 pokoi i powierzchnię od 25 do 87 metrów kwadratowych. Każdy będzie wyposażony w ogródek (na parterze) lub balkon (wyższe kondygnacje). Mieszkania mają zostać wyposażone w system SMART, a na osiedlu działać ma m.in. całodobowy punkt odbioru przesyłek.

Projekt przygotowała pracownia Litoborski + Marciniak. Pierwszy etap ma być gotowy w pierwszym kwartale 2021 roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro