Reklama
mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini
Zobacz więcej

DZISIAJ W POZNANIU

KONCERTY

arrow bottom

IMPREZY

arrow bottom

SPEKTAKLE

arrow bottom

FILMY

arrow bottom
Zobacz repertuar

WYSTAWY

arrow bottom

POZOSTAŁE

arrow bottom
Streets walking
fot. Piotr Cichowski
spotted
16.10 g. 14.58

G.: Dzisiaj, kawiarnia Sowa na Łazarzu ok. 10-11.Twoje spojrzenie mnie onieśmieło i prześladuje. Gdybyś jakimś cudem... Odezwij się ;)

16.10 g. 12.45

ona: W: Tanczylismy w sobote w klubie. Zawrociles mi w glowie. Twoje spojrzenie bylo hipnotyzujace.. Nie mielismy czasu nawet porozmawiac ale bylo tak glosno ze prawie nic nie slyszalam. Mam nadzieje ze uda sie nam kiedys spotkac na kawe. Dziewczyna ubrana na \"bialo\";)

15.10 g. 15.52

Ktoscos : Pozdrawiam Ciebie kolego który przychodzi do biedronki na kościelną haha ten który przypadkowo chciał zabrać koszyk z zakupami innego pana jesteś cudny

fb image
spotted
51 minut temu

I'm using technology: Widzieliśmy się wczoraj,w czwartek, ok godz. 17:15 na Rondzie Rataje. Wysiedliśmy z szóstki i spojrzeliśmy sobie w oczy stojąc na pasach, uśmiechnęłaś się. Nic o Tobie nie wiem, ale nie mogłem zasnąć.

wczoraj, g. 13.48

Marcin: Do Pani która dzisiaj koło 13:30 na ulicy chetmanskiej uderzyła we mnie nowym lexusem o rej. PK.... W zielona skode. Myślałem że zjeździe Pani za mną na stację. Na razie proszę o grzeczny kontakt potem już to zgłoszę.

17.10 g. 21.39

Tomasz: Pozdrawiam miłą panią która codziennie jeździ pociągiem 5 :38 z Pobiedzisk do Poznania wysiadasz na Poznań wschód jeździmy razem ja z Gniezna może kawa brunet :)

fb image

aby skontaktować się z autorem wpisu:

zadzwoń / napisz na:

close
1 mln 202 tysiące czytelników | nr 1 w Poznaniu | 100% poznański kapitał