Pogoda jutro Pogoda Poznań
1812
IX Festiwal Designu i Kreatywności dla dzieci
FESTIWAL
Sobota 21 września 2019 g. 10.00-16.00
Bilety: bezpłatne
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie
wrzesień
pnwtśrczptsond
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Zajęcia Praktyczno - Techniczne, wystawa w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, warsztaty projektowe, bawialnia edukacyjna dla najmłodszych, spektakle Studia Teatralnego Blum i kiermasz dobrze zaprojektowanych przedmiotów - przed nami 2 dni pełne kreatywnych zajęć dla dzieci!

Jak co roku zapraszamy na Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci. To dwa dni w całości zaprojektowane dla dzieci i z dziećmi!
Tym razem naszym partnerem jest Centrum Kultury ZAMEK i to tam zaprosimy na wystawę Sophie Taeuber Arp w specjalnej odsłonie dla dzieci.
W Zamku obędą się też dedykowane warsztaty dla starszych dzieci.

A co u nas?
1. Zajęcia Praktyczno - Techniczne. Czyli strefa, gdzie dzieci będą mogły popracować z drewnem, tkaniną, kartonem, gliną, a nawet z ceramiką i stworzą prace inspirowane twórczością Sophie Taeuber Arp. Wstęp do strefy jest otwarty, bezpłatny, nie ma zapisów.
2. Warsztaty projektowe. To bogaty program zajęć dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Sprawdźcie szczegóły tu i wybierzcie coś dla siebie.
https://www.concordiadesign.pl/dla-dzieci/program-eneduede
3. Spektakle Studia Teatralnego Blum. W programie mamy kilka propozycji dla najmłodszych dzieci!
4. Wykład dla rodziców. Już w czwartek 19 września zapraszamy na spotkanie z psycholożką Magdaleną Sękowską, która opowie, jak rozwijać kreatywność u dzieci.
5. Kiermasz dobrze zaprojektowanych przedmiotów dla dzieci. Tu kupicie mądre, kreatywne i użyteczne upominki dla najmłodszych.

Współorganizator Festiwalu: VOX Artis
Partnerzy Festiwalu:
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
Wnętrza VOX.
Manufaktura w Bolesławcu
Schattdecor

• zobacz więcej informacji o Concordia Design
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail