Pogoda jutro Pogoda Poznań
169
Poznański Koncert Noworoczny 2020
KONCERT
Sobota 11 stycznia 2020 g. 20:00
Bilety: od 90zł do 350zł
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie
styczeń
pnwtśrczptsond
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Kolejna edycja wyjątkowego Poznańskiego Koncertu Noworocznego 2020. Najważniejsze wydarzenie karnawału w Wielkopolsce!
Najpiękniejsze walce i polki spod ręki kompozytorów z rodziny Straussów oraz nowoczesny muzyczny twist! Gwiazdą wieczoru: Beata Kozidrak oraz Katarzyna Moś, Albert Memeti i wielu innych!
BILETY: http://pkn2020.pl/

Tradycji stanie się zadość. Od 9 lat na początku stycznia każdego roku, prezentujemy Państwu wyjątkowy, galowy i zawsze pełen niespodzianek Poznański Koncert Noworoczny To najsłynniejsze wydarzenie karnawału w Wielkopolsce to wyjątkowy hołd oddany muzyce rodziny Straussów w połączeniu z występami największego formatu gwiazd polskiej sceny. Na przestrzeni lat z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Poznańskiego Koncertu Noworocznego wystąpili między innymi; Irena Santor, Krystyna Prońko, Edyta Górniak, Grażyna Brodzińska, Alicja Węgorzewska, Zbigniew Wodecki czy Jacek Wójcicki. W tym roku nie obniżamy poprzeczki. Na zaproszenie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i jej dyrygenta Przemysława Pasternaka do udziału w Poznańskim Koncercie Noworocznym 2020 odpowiedzieli; kolejna niekwestionowana gwiazda polskiej estrady – Beata Kozidrak, zwyciężczyni wielu konkursów, reprezentantka Polski na festiwalu Eurowizji – Kasia Moś oraz Albert Memeti, tenor, solista Teatru Wielkiego – Opery w austriackim Graz. Jak co roku koncert rozpoczniemy walcem „Nad pięknym modrym Dunajem” a zakończymy „Marszem Radetzky’ego”. Pozostały program koncertu pozostaje w ścisłej tajemnicy, aż do dnia premiery…Jedno jest pewne. To będzie wyjątkowy wieczór!
Agencja Artystyczna MICART Music, od wielu lat działa na europejskim rynku muzycznym. Jesteśmy organizatorem tras oraz wyłącznym managementem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, która miała przyjemność występować z największymi gwiazdami polskiej jak i światowej sceny. W ostatnim czasie mieliśmy niewatpliwą przyjemność występów wraz z Andrea Bocelli, 2 Cellos, Al Bano i Romina Power, ENIGMA Orginal Voices, Alessandro Safin

BILETY: http://pkn2020.pl/

• zobacz więcej informacji o Sala Ziemi MTP
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail