Pogoda jutro Pogoda Poznań
7-2
GOMOR Xmass Party
ROCK
Sobota 15 grudnia 2018 g. 19:00
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie
grudzień
pnwtśrczptsond
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

15 grudnia 2018 to tegoroczna data naszego cyklicznego wydarzenia kulturowego, tworzącego "nową świecką tradycję". Szykujcie się zatem na potężna dawkę rocka, rezerwujcie sobie termin i przybywajcie na VI Edycję GOMOR Xmass Party … Rock On!!!

Zespół GOMOR powstał w 1988 roku w Poznaniu z inicjatywy ówczesnych technicznych Turbo & Wolf Spider i zadebiutował udanym i szokującym występem na Metalmanii 89'. Z tego też okresu pochodzą pierwsze nagrania tego zespołu wydane przez Metal Mind Productions na składance Metalmania 89'. 
Po wielu latach zawieszenia Popcorn (Acid Drinkers) i Compass (Syndicate,RH Blue) na jednej z wielu imprez postanowili reaktywować GOMOR, co zaowocowało w 2012 r. nagraniem albumu " Apocalyptic Rise" który zawiera 11 ostrych i dynamicznych metalowo-rock’n’rollo'wych kompozycji w nurcie muzycznym a’la Motörhead. 
Album został bardzo dobrze przyjęty przez media i słuchaczy,a Gomor został okrzyknięty mianem „polskiego Motörhead”,głównie jest to zasługa wokalu Compassa który do złudzenia wpasowuje się w stylistykę śp.Lemmyego. Muzyka Gomor opiera się na najlepszych wzorcach wielu klasyków tego gatunku, jednak podobieństwo do twórczości legendarnego Motörhead jest niezaprzeczalne. Obecnie GOMOR gra w zmienionym składzie kontynuując i tworząc heavy rockowe dzieło z wykopem miażdżącym i wgniatającym w ziemię brzmieniem. 
https://www.facebook.com/gomorpl/notifications/
Skład:
Compass - voc *** 
Maciej Jahnz (ex Flapjack) - lead guitar ***
Maciej ŻUK Żebrowski (ex Sweet Noise) - bass guitar *** 
Marek GOORAL Górecki - guitar ***
Jarosław Szczeciński - drums *** 


Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. 
W jego skład wchodzą: 
Paweł Małaszyński- wokal, 
Wojtek Napora – gitara, 
Radek Jasiński – bas, 
Adam „ARGON” Galewski – perkusja. 
Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, obejmują: płyta „Still Alive” (2010 r.) , cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” (2010 r.), „Back to Beginning” (2012 r. Mystic Production), „118” (2014 r. Metal Mind Productions), „The Sun Also Rises For Unicorns” (2015 r. MMP). 2 marca 2018 r. ukazała się piąta płyta „Swans & Lions”. 
https://www.facebook.com/cochiserock/?ref=br_rs


BONESETTER reprezentuje twardy, groovy i żywiołowy rock'n'roll w nowoczesnej formie. Istnienie zespołu zapoczątkował w 2010 gitarowy duet - gitarzysta Franz Schröter i Hendrik Labisch, który wzbogacił brzmienie swoim oryginalnym głosem. W roku 2012 do zespołu doszedł perkusista Martin,,The Animal"Raffael, a w roku 2013 do zespołu dołączyła basistka Steffani Michaela. W roku 2017 zespół nagrał swoją pierwszą płytę ,,ONE WAY TOP SPEED" zawierającą 12 masywnych Rock and Rollowych kawałków.
https://www.facebook.com/bonesetterband/?ref=br_rs
Obecny skład zespołu to: 
Hendrik Labisch - wokal,gitara 
Hendrik Kühling - gitara 
Anna Nosferati - Bas 
Martin "The Animal" Raffael - perkusja 

PENERRA 
Penerra to skład metalowy, odwołujący się w swojej muzyce zarówno do klasyki gatunku, jak i do nowszych brzmień. Twórczością Penerry mogą zainteresować się zarówno fani Black Sabbath, Deep Purple czy Metalliki, jak i zwolennicy Rammsteina, Fear Factory lub Sepultury. Penerra łączy w swym materiale ciężkie riffy, szybkie thrash'owanie, mocną, punktującą linię perkusji, ciężki bas oraz zróżnicowane linie wokalne, a wszystko okraszone melodyjnymi solówkami Macieja Jahnza, doskonale znanymi braci metalowej. 
Skład:
Maciej Jahnz - gitara 
Maksymilian "Max" Janhz - gitara 
Jarosław Szczeciński - perkusja 
Artur "Kred" Mielczarek - bas, chórki 
Piotr "Pedro" Wach – woka

Nazywamy się HEAVYWEIGHT. 
Jako muzycy zdobywaliśmy doświadczenie w różnych składach, tak w studio, jak i na największych i najbardziej prestiżowych scenach w kraju (niektórzy z nas wystąpili również na Przystanku Woodstock, i to kilkakrotnie).
Gramy rocka. Nie wiemy, jakiego dokładnie. Po prostu rocka. Najważniejsze w naszej muzyce są dla nas trzy elementy: solidna sekcja rytmiczna, melodia, energia i różnorodność naszych kawałków. No dobra, to cztery elementy. Nie twierdzimy, że nasza cechą jest konsekwencja...
Jako zespół mamy za sobą udział w wielu festiwalach i przeglądach (często z wyróżnieniami), a także niezliczoną liczbę koncertów w całym kraju – tak autorskich, jaki i supportów dla gwiazd takich jak HEY, KULT, PIERSI, TSA, IRA, FEEL... 
Dyskografia HEAVYWEIGHT to aktualnie dwie autorskie płyty: "Czarny Punkt" (2003) oraz "Niespokojne Otoczenie" (2008). Erę nowożytną w naszej działalności liczymy od pojawienia się w składzie nowej krwi - żywiołowej i zadziornej frontwoman, co, naszym zdaniem, dodaje pazura wysiłkom werblisty i strunowców. 
https://www.facebook.com/pg/heavyweightband/about/?ref=page_internal
Skład zespołu:
Meha - wokal
Viking - bębny
Acioo - bas
Kuba - gitara
Seba - gitara

• zobacz więcej informacji o u Bazyla
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail