Pogoda jutro Pogoda Poznań
101
Poznański Przegląd Amatorskich Kabaretów KOZIOŁEK 2012 POD PATRONATEM EPOZNAN.PL
KABARET
Niedziela 7 października 2012 g. 18.00
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie
październik
pnwtśrczptsond
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Już w najbliższą niedzielę 7 października 2012r. o godz. 18 w Kinie Rialto kolejna odsłona Poznańskiego Przeglądu Amatorskich Kabaretów "KOZIOŁEK 202".

Tym razem na scenie Kina Rialto w pojedynku o miejsce w finale KOZIOŁKA 2012 staną: Kabaret Pod Napięciem, Tobiasz Giers oraz Radosław Ogrodnik.
Tobiasz Giers - pochodzi z Gleby. Nie ma u niego granicy, której by nie przekroczył. Nie ma cenzury, której by nie złamał. Nie ma grupy etnicznej, której by nie obraził... Członek WICC (Warsaw Intercontinental Comed Crow).
Radosław Ogrodnik - pochodzi z Książenic. Jest komikiem z wyboru. Zapytany dlaczego uprawia Stand - Up zawsze odpowiada: Po prostu chciałem zrobić kabaret z osobami, które naprawdę lubię! Obraca wszystko w żart bo jest święcie przekonany, że powaga powoli zabija...
Kabaret Pod Napięciem - pochodzi z Gdańska. Sami o sobie: " Jesteśmy młodym kabaretem z Trójmiasta. Kabaret tworzą Arkadiusz Pawłowski, Maciej Wójtewicz i Wojciech Kasprzyk, a współpracuje z nami Marcel Lemański (fotograf). Improwizujemy (Grupa Improwizacji Teatralnych), rozśmieszamy (Grupa Kamerowani), stand-upujemy (Wojciech Kasprzyk oraz Maciej Wójtewicz Stand Up), promujemy pro-wrestling (Do or Die Wrestling), gramy w teatrze (Teatr Poczekalnia)… i przede wszystkim siedzimy na koniu, nie przejmując się tym, że nie jest to już trendy, jazzy czy foxy!"


Organizatorem przeglądu jest Kabaret HoNoTu, współorganizatorem Kino Rialto. Sponsorzy: Family House, Hotel Moderno, Studio Urody Glamshine, Restauracja Omega, www.66projekt.pl, Kabaret HoNoTu, Cukiernia Jagódka, Drukarnia Paw Druk, Poznańska Palarnia Kawy ASTRA, Hostel SODA, HILL Hostel, ART. Hostel.
Patroni medialni: Telewizja WTK, www.epoznan.pl, Radio Merkury, mc Radio, www.eKabaret.pl, www.naszglospoznanski.pl, www.dlaStudenta.pl

BILETY W CENIE 10zł. DO NABYCIA W KASIE KINA RIALTO.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

• zobacz więcej informacji o Rialto
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.