Reklama
Reklama

Poznań znów stanie się wielkim polem festiwalowym

Za miesiąc odbędzie się szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase'owego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference.

To wydarzenie unikalne na skalę Europy. Główna scena zostanie zlokalizowana na placu Wolności, ale poszczególne wydarzenia w trakcie trzech festiwalowych dni (25-27 kwietnia) zlokalizowane będą w wielu klubach na terenie całego miasta. Nowością będzie organizowany przez Estradę Poznańską piknik rodzinny, który 28 kwietnia odbędzie się na Dziedzińcu Urzędu Miasta przy Placu Kolegiackim.

Pełen program z podziałem na miejsca i godziny koncertów będzie znany ok. 2 tygodni przed festiwalem. Już teraz zamknięta jest jednak lista gwiazd. W Poznaniu będzie można posłuchać m.in. VOO VOO, Darii Zawiałow, Meli Koteluk i The Dumplings - tych artystów zobaczymy na placu Wolności.
W Sali Wielkiej CK Zamek wystąpią Evorevo, Kwiat Jabłoni, Walking On Cars, Jan Rapowanie, Sorry Boys, Peja+RPS Band, Kasia Lins, Resina, Enchanted Hunters oraz Sokół. Ponadto arenami festiwalu będą m.in. Tama, Meskalina czy scena na dziedzińcu Starego Browaru.

Karnety w przedsprzedaży kosztują 105 złotych, a podczas imprezy 125 zł. Szczegółowe informacje o festiwalu można znaleźć tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
23℃
15℃
Poziom opadów:
5.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
8.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro