Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

W czwartek rusza poznańska strefa kibica. Znamy program

sw
poniedziałek, 11.06.2018 r.
godz. 20.52
sw | poniedziałek, 11.06.2018 r., godz. 20.52
W czwartek rusza poznańska strefa kibica. Znamy program
fot. UMP

Na specjalnie utworzonej stronie pojawił się program atrakcji, na które mogą liczyć goście strefy kibica.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Strefa kibica, rusza 14 czerwca i ma trwać do 15 lipca. To jeden z elementów programu "Lato na targach". Jednorazowo strefa może pomieścić aż 6 tysięcy osób. Najważniejszą jej funkcją będzie transmitowanie meczów, odbywających się w tym czasie na piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji. W przypadku, gdy mundialowe spotkania będą się pokrywać, decyzja o tym, które z nich ma zostać wyświetlane - znajdzie się w gestii kibiców.


Jednak transmisje nie są jedyną atrakcją, którą strefa ma poznaniakom do zaoferowania. Już pierwszego dnia odbędzie się tam turniej piłkarski, a także zajęcia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, takie jak: turniej w Megapiłkarzyki, bungee run, mega dart, piłkarski bilard, curling, hulajnogą po przeszkodach, halówka na dworze, pokazy szkółki piłkarskiej, bramka celnościowa, badminton, koszykówka i trampoliny.

Oprócz zajęć ruchowych przewidziane są również animacje plastyczne, w ramach których uczestnicy będą mogli tworzyć akcesoria prawdziwego kibica (pompony, kapelusze, flagi). Innym punktem programu ma być gremialne czytanie, w którym mają brać udział znani poznańscy piłkarze.

Cały program wydarzeń dostępny jest na stronie strefakibica.poznan.pl.

Reklama