Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Ruszyła trasa Tribute to Michael Jackson Symfonicznie, za 2 tygodnie koncert w Poznaniu

red
poniedziałek, 7.11.2016 r.
godz. 11.58
red | poniedziałek, 7.11.2016 r., godz. 11.58
Ruszyła trasa Tribute to Michael Jackson Symfonicznie, za 2 tygodnie koncert w Poznaniu
Koncert na warszawskim Torwarze - fot. Marta Rzepka, jazzsoul.pl

Owacjami na stojąco zakończył się sobotni, warszawski koncert otwierający ogólnopolską trasę Tribute to Michael Jackson Symfonicznie. Za 2 tygodnie Kuba Badach, Ania Dąbrowska, Kasia Cerekwicka, Hania Stach wraz z orkiestrą symfoniczną zagrają przeboje króla pop w Poznaniu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Podwójny bis, owacje na stojąco i masowa zabawa pod sceną - to najkrótsze podsumowanie warszawskiego koncertu Tribute to Michael Jackson Symfonicznie. Na warszawskim koncercie pojawiło się także wielu znanych gości - obecność w serwisach społecznościowych zaakcentowali Agnieszka Szulim, Borys Szyc, Oliwier Janiak czy Michał Piróg.

Już za 2 tygodnie, 19 listopada, Kuba Badach, Ania Dąbrowska, Kasia Cerekwicka, Hania Stach, Orkiestra Symfoniczna L'Autunno oraz Chór Akademicki UAM wystąpią w poznańskiej Arenie. W koncercie wyjątkowym - bo jako jedynym na trasie poszerzonym o repertuar Whitney Houston. Michael Jackson i Whitney Houston byli przyjaciółmi. Niektórzy twierdzą, że byli parą, a nawet, że Whitney liczyła na ślub z Jacksonem, który jednak nigdy jej o rękę nie poprosił. Co by się stało gdyby ich talent można do siebie dodać? Przekonać będzie się można 19 listopada w poznańskiej Arenie.

Ostatnie bilety do nabycia w serwisie bilety24.pl.

Producentami ogólnopolskiej trasy Tribute to Michael Jackson Symfonicznie jest Portal Epoznan.pl i agencja Good Taste Production. Podczas poznańskiego koncertu Telewizja WTK będzie świętowała swoje 20 urodziny.
5.11 - Torwar Warszawa, 11.11 - Orbita Wrocław, 19.11 - Arena Poznań, 20.11 - Spodek Katowice, 24.11 - ICE Kraków, 9.12 - Azoty Arena Szczecin, 11.12 - Arena Gdynia.

 

 

 

 

Zapowiada się #bardzo #przyjemny #wieczór 🤗

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Woźniak-Starak (@aganajezykach)

 

 

 

#dziśnieśpiewamy #śpiewająinnilepsi #tributetothe #MichaelJackson #Apart #CREW #blue #lights #butnotblue #mood #KubaBadach #mistrz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika olivier janiak (@olivierjaniak)

 

 

 

Paris in the morning Warsaw by night #michaeljackson #tribute #symfoniczmie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michal Pirog (@michalpirog)

Reklama