Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4

Piosenka poznanianki podbija amerykańską listę przebojów Billboard

KaT
środa, 25.02.2015 r.
godz. 09.25
KaT | środa, 25.02.2015 r., godz. 09.25
Piosenka poznanianki podbija amerykańską listę przebojów Billboard
Kadr z teledysku

Remix utworu „All I feel is you” Natalii Safran, poznanianki od lat mieszkającej w USA, znajduje się obecnie na 19. miejscu listy tanecznych piosenek amerykańskiego Billboardu. Album zawierający remixy piosenek pochodzących z poprzedniej płyty - „High Noon” - trafił już do sprzedaży. Wraz z nowymi utworami do sieci trafiło 8 teledysków. Można w nich zobaczyć Poznań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1021 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

„High Noon Remixes” to najnowszy album Natalii Safran, poznanianki mieszkającej od lat w USA. Kilka lat temu Safran została Miss Wielkopolski. Następnie pokazywała się na wybiegach w Paryżu u takich projektantów jak Karl Lagerfeld, czy Christian Dior. W Nowym Jorku kontynuowała, z powodzeniem, karierę modelki.

Po pewnym czasie przeniosła się do Los Angeles, gdzie skończyła szkołę aktorską Lee Strasberga. Występowała już w kilku filmach na wielkim ekranie. Ostatecznie jednak postawiła na muzykę. Wraz z bratem, Mikołajem Jaroszykiem, nagrali piosenkę m.in. do filmu „Za jakie grzechy” z Renee Zelwegger oraz „Hours” z Paulem Walkerem.

Remixy piosenek znajdujących się na poprzedniej płycie Natalii i Mikołaja - „High Noon” przygotowano we współpracy m.in. z DJ’em Cajjmere Wray. - To niezwykła przyjemność usłyszeć swoją twórczość przepuszczoną przez filtr innego artysty, kiedy robi to tak dobrze jak Cajj - mówi Mikołaj Jaroszyk. Club Mix „All I feel is you” Wraya szybko zrobił furorę wśród klubowych DJ-ów i tanecznej publiczności w USA, a remix błyskawicznie trafił na legendarną listę Billboardu w pierwszej trójce najbardziej popularnych premier. Od tego czasu wspina się coraz wyżej, w tym tygodniu zajmując 19. miejsce.

- „All I feel is you” jest dla nas wyjątkową piosenką - mówi Natalia Safran. - Kiedy nagrywaliśmy „High Noon” zaczęliśmy pracę właśnie od niej, bo była naszym ulubionym szkicem. Nad nią też męczyliśmy się najdłużej, tracąc po drodze kilka razy nadzieję, że będzie taka jaką ją w głowie słyszeliśmy. Tak jakby istniała już gdzieś w przestworzach zanim ubraliśmy ją w dźwięki. Kiedy wreszcie zaczęła nabierać odpowiedniego kształtu, od razu wiedziałam że będzie moją ulubioną piosenką - dodaje.

Wraz z premierą nowych utworów do internetu trafiło 8 teledysków, w których wystąpiły m.in. Weronika Książkiewicz, Nadine Velazquez, Patrycja Laufer, Joanna Opozda i… Poznań. Nasze miasto można zobaczyć m.in. w klipie do remixu piosenki „For Lou Lou”. - Słuchając tego remixu widziałam przed oczyma miasto nocą, spowite ciemnością i tajemnicą - tłumaczy Safran. - Postanowiliśmy razem z Igorem Drozdowskim, naszym reżyserem, nakręcić zdjęcia w Poznaniu, rodzinnym mieście naszej trójki. Trudno się nie zgodzić, że nocą jest szczególnie piękny, a dzięki Igorowi w naszym wideo także bardzo enigmatyczny - przyznaje.

Oto klip z Poznaniem w roli głównej:

A to teledysk do jednego z remixów utworu „All I feel is you” z udziałem modelki Patrycji Laufer:

Wszystkie teledyski można znaleźć TUTAJ.

Reklama